Siódme Niebo, aktywnie działa na obrzeżach Trójmiasta, wybierając lokalizacje doskonale skomunikowane z Trójmiastem dające możliwość połączenia pracy w mieście z mieszkaniem w ciszy i zieleni. Nasza firma specjalizuje się w budowie domów oraz bezczynszowych mieszkań, które są autorskim projektem firmy. To właśnie bezczynszowe mieszkania łączące w sobie funkcjonalność i możliwość bardzo dużych oszczędności są jednym z największych sukcesów Siódmego Nieba.

Sukces  firmy Siódme Niebo oparto na solidnych fundamentach i doświadczeniu, w myśl zasady: „optymalna jakość w niskiej cenie”. Profesjonalny - i co najważniejsze stały zespół fachowców realizujących inwestycję,  zapewnia wysoki standard wykonania i terminowość realizacji prac. Klienci nabywając nieruchomość od Dewelopera mogą bezpłatnie wprowadzać zmiany w aranżacji swoich mieszkań i domów.

Ciągłe doskonalenie i szukanie nowych rozwiązań pozwala ograniczyć ewentualne problemy w przyszłości. Sztab kierowników budowy nieustannie kontroluje jakość wykonanych prac po zakończeniu każdego etapu budowy, by w momencie przekazania nieruchomości spełniała ona wymagania klienta.

Jesteśmy dumni z tak wysokiego poziomu zadowolenia naszych klientów. Ciężko pracujemy na to, by czuli się, jak w przysłowiowym „siódmym niebie”. Budowanie wizerunku to długoterminowe zadanie, które realizujemy z każdym   nowym projektem. Nie zawsze jest to droga łatwa i przyjemna gdyż dążąc do  celu często napotykamy wiele przeszkód, albowiem wytrwałość jest najważniejsza w dążeniu do osiągnięcia sukcesu.

Za takie podejście do działalności inwestycyjnej oraz uczciwe praktyki biznesowe przedsiębiorstwo zostaje wielokrotnie  nominowane  do najwyższych nagród potwierdzających jakość swojej pracy.

 

inwestycja-roku-2013

jakosc-roku-2013

deweloper-roku-2012

inwestycja-roku-2011