Siódme Niebo rozpoczęło swoją działalność deweloperską we wrześniu 2007 roku.

Działalność biznesową opieramy na przekonaniu, że komfort i bezpieczeństwo to najważniejsze czynniki, jakie powinny towarzyszyć decyzji o zakupie mieszkania. Osiem lat doświadczenia w spełnianiu marzeń o własnym domu przekłada się na satysfakcję i zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci.

 

Firma specjalizuje się w budowie mieszkań
oraz domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Zrealizowane inwestycje przyniosły spółce status solidnego partnera, ugruntowany tytułami Dewelopera Roku 2011 oraz Dewelopera Roku 2012 i nagrodą Inwestycja Roku 2011 za Osiedle Rodzinne w Baninie k/Gdańska.

Plan podziału

 

inwestycja-roku-2013

jakosc-roku-2013

deweloper-roku-2012

inwestycja-roku-2011


Spółka została uhonorowana nominacją do nagrody JAKOŚĆ ROKU 2013. Tak wysoka ocena, wystawiona przez środowisko branżowe oraz pozytywne sygnały z rynku konsumenckiego, pozwalają nam stale dostosowywać ofertę do obowiązujących trendów rynkowych.

 

Dokładamy starań, aby proces zakupowy, począwszy od decyzji o wyborze mieszkania, poprzez jego sfinansowanie i wykończenie, przebiegał zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klienta.

 

Nasi Klienci mogą skorzystać z wyjątkowo przystępnych cen (mieszkania od 2600 zł/m² brutto, domy od 199 tys. zł) oraz szerokiego pakietu usług dodatkowych.

Zapewniamy doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz oraz bezpłatne konsultacje kredytowe.

Przewagę konkurencyjną naszej firmy budują: staranny dobór lokalizacji (na przedmieściach Trójmiasta), przemyślane projekty zagospodarowania przestrzennego oraz zapewnienie wszystkich mediów i dróg wewnętrznych w obrębie inwestycji.

Realizujemy marzenia z konsekwencją i w dobrym stylu, przy współpracy z wykwalifikowaną kadrą budowlaną i uznanymi biurami projektowymi.