Jabłoniowa 18 - Siodme-Niebo

Jabłoniowa

Wybierz nieruchomość dla siebie!

Zalety inwestycji Jabłoniowa:

kameralna niska zabudowa – tylko 4 piętra

zróżnicowane metraże od 27,47 do 95,51 m²

winda w każdej klatce

miejsca postojowe podziemne (garaż)

od 3-6 mieszkań na jednym piętrze w klatce

balkon lub loggia

wybrane mieszkania z antresolą

sklep na terenie osiedla

350 m do przystanku tramwajowego

130 m do przystanku autobusowego

9 minut do centrum Gdańska

5 minut do obwodnicy Trójmiasta

szeroko rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa

szkoły i przedszkola w pobliżu

liczne tereny zielone

nowo powstający tor rolkarski w okolicy

 

Jabłoniowa 18 – mieszkania z szybkim dojazdem do centrum Gdańska

Jabłoniowa 18 to nowa inwestycja położona w doskonałej lokalizacji – zaledwie 9 minut do centrum Gdańska i 5 minut do Obwodnicy Trójmiasta. W bliskiej odległości znajdują się przystanki autobusowe (130 m) i tramwajowe (350 m) m.in. w stronę Migowa, Wrzeszcza i centrum. Gwarantuje to szybki i dogodny dojazd w najważniejsze rejony miasta.

Mieszkańcy Jabłoniowej 18 będą mogli się cieszyć możliwością korzystania z osiedlowego sklepu i znajdującej się w pobliżu bogatej infrastruktury handlowo-usługowej, którą tworzą m.in sklepy, restauracje, apteki, placówka pocztowa, salon fryzjerski i inne lokale usługowe. W niedużej odległości znajdują również przedszkola, szkoła i kościół. Dodatkowymi atrakcjami są liczne tereny zielone, pobliski zbiornik retencyjny z siłownią na świeżym powietrzu oraz nowo powstający tor rolkowy.

Komfortowe mieszkania w Gdańsku – zamieszkaj na Jabłoniowej 18

Jabłoniowa 18 powstaje z myślą o osobach, które cenią sobie świetną lokalizację, funkcjonalność wnętrz, zielone otoczenie i szybki dojazd do centrum. W budynku znajdzie się 46 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 27,47 do 95,51 m². Na jednym piętrze zaplanowano tylko od 3 do 6 lokali, co gwarantuje ciszę i kameralność. Projekt przewiduje dla każdego z mieszkań 1 lub 2 balkony, będące idealnym miejscem na wypicie porannej kawy i wypoczynek w słoneczne dni. Co więcej, wybrane mieszkania będą miały antresolę – efektowną, dodatkową przestrzeń stanowiącą ozdobę inwestycji.

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców w budynku zaplanowano cichobieżne windy renomowanego producenta, komórki lokatorskie i podziemne miejsca postojowe, co zapewnia wysoką estetykę osiedla.

Funkcjonalne mieszkania na osiedlu Jabłoniowa 18

Mieszkania na osiedlu Jabłoniowa 18 charakteryzują się starannie zaprojektowanymi wnętrzami. Niezależnie od wybranego metrażu (pomiędzy 27,47 do 95,51 m²) przyszli mieszkańcy będą mieli zapewnioną komfortową przestrzeń do życia. W mieszkaniach zaplanowano sprawdzone rozwiązanie architektoniczne, jakim jest połączenie salonu z kuchnią. Otwarta przestrzeń sprzyja integracji domowników i sprawia, że wnętrze jest przestronniejsze.

Wybrane mieszkania będą miały antresolę, która gwarantuje uzyskanie przestronności typowej dla domów jednorodzinnych. To idealne miejsce na strefę prywatną z sypialniami i garderobą. Antresola stanowi również niebanalną ozdobę wnętrza.

 

Zobacz plan
zagospodarowania


Skontaktuj się z nami
801 007 008

GALERIA

Przedstawione materiały graficzne i informacje mają charakter podglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.


35 - 38 000 zł – miejsce w hali garażowej
10 000 zł – udział w częściach wspólnych
3000 zł – za m² komórki lokatorskiej

LOKALIZACJA INWESTYCJI