Młody Jasień 3 - Siodme-Niebo

Osiedle Młody Jasień 3

Wybierz nieruchomość dla siebie!

Zalety inwestycji Młody Jasień 3:

Kameralna, niska zabudowa

Tylko 4 mieszkania w jednym budynku

Metraże mieszkań od 29 m² do 65 m²

11 min do centrum Gdańska

100 m do Publicznego Pozytywnego Przedszkola Nr 7

Ogrzewanie miejskie

Ogródek lub balkon

Naziemne miejsca postojowe

Plac zabaw i siłownia “pod chmurką”

 

Młody Jasień 3 to osiedle położone zaledwie 11 min od centrum Gdańska, w niedalekim sąsiedztwie Trójmiejskiej Obwodnicy. Niską, kameralną zabudowę stanowi 18 dwupiętrowych budynków. W każdym z nich mieszczą się tylko 4 mieszkania o metrażach pomiędzy 29 m², a 65 m².

 

W ofercie Młody Jasień 3 znajdują się słoneczne i przestronne mieszkania z ogródkami (na parterze) lub balkonami (na piętrze i poddaszu). Dla wygody przyszłych mieszkańców, deweloper zaprojektował naziemne miejsca postojowe, a także komórki lokatorskie. Ponadto utwardzone drogi i oświetlenie na terenie osiedla znacząco podnoszą jego standard. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli korzystać z powstającego placu zabaw, natomiast pasjonaci zdrowego stylu życia zyskają możliwość codziennych ćwiczeń na siłowni “pod chmurką”.

 

W okolicy osiedla Młody Jasień 3 znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, co znacznie ułatwia codziennie życie. Najbliższy sklep mieści się już 100 m od osiedla, podobnie jak Publiczne Pozytywne Przedszkole Nr 7. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także przystanek autobusowy (100 m).

Zobacz plan
zagospodarowania


Skontaktuj się z nami
801 007 008

GALERIA

Przedstawione materiały graficzne i informacje mają charakter podglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.

Kameralne mieszkania w Gdańsku od 389 000 zł

LOKALIZACJA INWESTYCJI