Mieszkania i domy szeregowe - Gdańsk - oferta Siodme-Niebo.pl

Osiedle Młody Jasień 2

Wybierz nieruchomość dla siebie!

Zalety inwestycji Młody Jasień 2:

 Komfort domu w cenie mieszkania

 Kameralna, szeregowa zabudowa

 Metraże od 65 m² do 114,98 m²

 11 min do centrum Gdańska

 Możliwość montażu kominka

 Własny ogród

 Gwarantowane miejsce postojowe

 Plac zabaw

100 m do Publicznego Pozytywnego Przedszkola Nr 7

 

Młody Jasień 2 to osiedle położone zaledwie 11 min od centrum Gdańska, w niedalekim sąsiedztwie Trójmiejskiej Obwodnicy. Niską, szeregową zabudowę stanowi 27 budynków. W każdym z nich mieszczą się 2, 3 lub 4 mieszkania o metrażach pomiędzy 65 m², a 114,98 m². Własny ogród i możliwość zamontowania kominka sprawiają, że mieszkanie na osiedlu Młody Jasień 2 jest tak samo komfortowe, jak mieszkanie w domu, ale zdecydowanie za niższą cenę.

 

W okolicy osiedla Młody Jasień 2 znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, co znacznie ułatwia życie codziennie. Pierwszy sklep mieści się 100 m od osiedla, podobnie jak Publiczne Pozytywne Przedszkole Nr 7. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także przystanek autobusowy (100 m).

 

Utwardzone i oświetlone drogi wewnętrzne świadczą o wysokim standardzie osiedla. Deweloper pamiętał również o najmłodszych przyszłych mieszkańcach i specjalnie dla nich zaprojektował plac zabaw na terenie osiedla.

Zobacz plan
zagospodarowania


Skontaktuj się z nami
801 007 008

GALERIA

Przedstawione materiały graficzne i informacje mają charakter podglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.


Kameralne mieszkania w Gdańsku od 407 000 zł

LOKALIZACJA INWESTYCJI