Nowe mieszkania i domy – Siódme Niebo.pl

Doświadczony deweloper Banino

Siódme Niebo rozpoczęło swoją działalność deweloperską we wrześniu 2007 roku.

Działalność biznesową opieramy na przekonaniu, że komfort i bezpieczeństwo to najważniejsze czynniki, jakie powinny towarzyszyć decyzji o zakupie mieszkania.

Jedenaście lat doświadczenia w spełnianiu marzeń o własnym domu przekłada się na satysfakcję i zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci.

Firma specjalizuje się w budowie mieszkań oraz domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Wybierz nieruchomość dla siebie!

Skontaktuj się z nami
801 007 008

GWARANCJA JAKOŚCI

Zrealizowane inwestycje przyniosły spółce status solidnego partnera, ugruntowany tytułami Dewelopera Roku 2011 oraz Dewelopera Roku 2012 i nagrodą Inwestycja Roku 2011 za Osiedle Rodzinne w Baninie koło Gdańska.

Spółka została uhonorowana nominacją do nagrody JAKOŚĆ ROKU 2013. Tak wysoka ocena, wystawiona przez środowisko branżowe oraz pozytywne sygnały z rynku konsumenckiego, pozwalają nam stale dostosowywać ofertę do obowiązujących trendów rynkowych.

Dokładamy starań, aby proces zakupowy, począwszy od decyzji o wyborze mieszkania, poprzez jego sfinansowanie i wykończenie, przebiegał zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klienta.

Nasi Klienci mogą skorzystać z wyjątkowo przystępnych cen (mieszkania od 2600 zł/m² brutto, domy od 199 tys. zł) oraz szerokiego pakietu usług dodatkowych.

Zapewniamy doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz oraz bezpłatne konsultacje kredytowe.

Przewagę konkurencyjną naszej firmy budują: staranny dobór lokalizacji (na przedmieściach Trójmiasta), przemyślane projekty zagospodarowania przestrzennego oraz zapewnienie wszystkich mediów i dróg wewnętrznych w obrębie inwestycji.

Realizujemy marzenia z konsekwencją i w dobrym stylu, przy współpracy z wykwalifikowaną kadrą budowlaną i uznanymi biurami projektowymi.

OSZCZĘDNOŚĆ

Siódme Niebo jako jeden z niewielu oferuje tak zwane „Mieszkania bezczynszowe” w bardzo atrakcyjnych cenach już od 199 000 zł. „Mieszkania bezczynszowe” to nic innego jak mieszkanie zarządzane indywidualnie przez właściciela bez obowiązku zakładania wspólnoty a co za tym idzie bez obowiązku płacenia niepotrzebnych opłat za administrowanie.

Biorąc pod uwagę powyższą tabelę widzimy jak wiele opłat dodatkowych ponosimy za podstawowe potrzeby i z jak wielu elementów za które płacimy nie korzystamy. Wybór Mieszkania bezczynszowego daje nam możliwość administrowania swoim mieszkaniem we własnym zakresie co oznacza nie ponoszenia kosztów administracyjnych, które niejednokrotnie stanowią znaczny koszt.

Średnie opłaty dla mieszkania o pow. 50m2

srednie oplaty

Jak widać powyżej oszczędności są bardzo duże. W przypadku mieszkania o pow. 50m2 ponad 30 tys. zł.

OSZCZĘDNOŚĆ NA PRZESTRZENI 25 LAT

srednie oplaty