Mieszkania i domy szeregowe - Banino - oferta Siodme-Niebo.pl

Onnea etap III i IV

Wybierz nieruchomość dla siebie!

Zalety inwestycji Onnea etap III i IV:

Domy o powierzchni 68,87-121,15 m²

Kameralna, szeregowa zabudowa

Murowany i ogrzewany garaż (etap III)

Poddasze

Utwardzone i oświetlone drogi wewnętrzne

Domy bezczynszowe

Plac zabaw na osiedlu

 

Kuszący zapach grilla, radosny śmiech dzieci i soczyste truskawki z własnego, przydomowego krzaczka. Gdy wybierzesz dom z ogrodem na osiedlu Onnea – wszystko to będzie w zasięgu Twojej ręki. Osiedle Onnea to nowoczesne domy z elewacją w stylu skandynawskim w atrakcyjnej ofercie cenowej. Nieruchomość powstała z myślą o ludziach ceniących sobie komfort i wysoką jakość życia.

 

Osiedle Onnea położone jest w Pępowie obok Banina, 6 km od Gdańska. Na szeroką ofertę osiedla składają się domy o powierzchni 121,15 m² z murowanym i ogrzewanym garażem o powierzchni ponad 21 m² (etap III), a także mniejsze domy o powierzchni 69,87 m² lub 74,07 m² z miejscem postojowym (etap IV). Dodatkowo, w największych domach znajduje się poddasze o powierzchni 40 m².

 

Utwardzone i oświetlone drogi wewnętrzne, a także plac zabaw dla najmłodszych świadczą o wysokim standardzie osiedla. Onnea położona jest w dobrze skomunikowanej okolicy, w odległości 1,5 km od przystanku PKM Pępowo Kartuskie, 1,8 km od kręgielni i 2 km od restauracji czy szkoły podstawowej.

Zobacz plan
zagospodarowania


Skontaktuj się z nami
801 007 008

GALERIA

Przedstawione materiały graficzne i informacje mają charakter podglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.


Dom z ogrodem od 3950 zł/m²

LOKALIZACJA INWESTYCJI