Osiedle Indygo - Siodme-Niebo

Osiedle Indygo

Wybierz nieruchomość dla siebie!

Zalety inwestycji Indygo:

Komfort domu w cenie mieszkania

Ceny od 3790 zł/m²

Dwie kondygnacje

5 pokoi

Własny ogród od 400m²

Przestronny garaż

Możliwość montażu kominka

Świetna lokalizacja

Osiedle Indygo to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i prywatność a jednocześnie chcieliby cieszyć się bliskością miejskich udogodnień.

 

Nawet dla najbardziej wymagających. 

Domy na osiedlu Indygo to przede wszystkim przemyślana powierzchnia zapewniająca komfort i wygodę. Zaplanowane na 153 metrach kwadratowych cztery przestronne pokoje, dwie łazienki oraz duży salon z kuchnią idealnie sprawdzą się dla większej rodziny jak również dla osób, które potrzebują odpowiedniego miejsca na realizację swoich pasji czy organizację domowego biura. Bliźniacza zabudowa i ogród o powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych zagwarantują wysoki poziom prywatności i pozwolą na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu bez konieczności wychodzenia poza miejsce zamieszkania. Połączony z domem garaż da mieszkańcom możliwość nie tylko zaparkowania samochodu, ale również przechowywania sprzętów sportowych czy stworzenia swojego małego warsztatu. 

Wszystko pod ręką

Stale rozwijająca się infrastruktura handlowo-usługowa Banina, poza licznymi punktami gastronomicznymi, oferuje bliskość wielu sklepów spożywczych, aptek, kwiaciarni, a także salonów piękności, gabinetów medycznych czy też poczty. Co więcej w odległości 1,8 km od inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa im. Ks. Prałata Józefa Bigusa, a do kolejnych dwóch dojazd samochodem zajmuje zaledwie 7 minut. Przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru również ponad 10 przedszkoli, z czego najbliższe z nich znajduje się w promieniu kilometra. 

Z myślą o rodzinie

Okolica Indygo charakteryzuje się głównie rodzinną zabudową mieszkalną, dzięki czemu powstają tu place zabaw, boiska oraz wiele innych atrakcji przeznaczonych nie tylko dla najmłodszych mieszkańców. W pobliżu osiedla Indygo znajduje się kręgielnia Bowling Club Banino oraz bogato wyposażona siłownia. Ponadto przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość skorzystania z usług stadniny koni „W siodle” oddalonej od ich miejsca zamieszkania zaledwie 5 minut spacerem. 

Przedmiejski styl

Inwestycja Indygo znajduje się jedynie 10 minut jazdy samochodem od Obwodnicy Trójmiasta oraz 15 minut od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Co więcej, wszystkim tym, którzy chcieliby uniknąć jazdy samochodem lokalizacja osiedla zapewnia możliwość skorzystania z komunikacji publicznej łączącej Banino nie tylko z Kartuzami i Kościerzyną, ale również z centrum Gdyni i Gdańska. W odległości 2 km od osiedla Indygo znajdują się przystanki Pomorskiej Kolei Metropolitalnej: Rębiechowo oraz Pępowo Kartuskie, a także dwa przystanki autobusowe linii 126 (Wrzeszcz – Żukowo) i 810 (Gdańsk – Kartuzy). Dodatkowo, dzięki licznym leśnym trasom oraz nowo wybudowanym ścieżkom rowerowym, miłośnicy aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu będą mogli zaplanować sobie rodzinny rowerowy weekend z możliwością bezpiecznego dojazdu do Trójmiasta. Wybierając osiedle Indygo jego przyszli mieszkańcy zapewniają sobie szybki i łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury, nie rezygnując przy tym z możliwości odpoczynku i relaksu w sąsiedztwie natury. 
To wszystko już od 3.790,00 zł/m²

Zobacz plan
zagospodarowania


Skontaktuj się z nami
801 007 008

GALERIA

Przedstawione materiały graficzne i informacje mają charakter podglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.


Koszty dodatkowe: 10 000 zł za udział w drogach

LOKALIZACJA INWESTYCJI