Osiedle Primo - Siodme-Niebo

Osiedle Primo

Wybierz nieruchomość dla siebie!

Zalety inwestycji Primo:

domy w zabudowie szeregowej

metraż od 66,07 m² do 73,68 m²

naziemne miejsca postojowe

własny ogród

strych do adaptacji

3 km do centrum Pruszcza Gdańskiego

12 km do centrum Gdańska

liczne tereny zielone

malownicza okolica

bliskość Trójmiasta

możliwość montażu kominka

Funkcjonalne domy szeregowe na granicach Gdańska

Primo to nowa inwestycja w Rokitnicy, na granicy Gdańska i Pruszcza Gdańskiego. W ofercie znajduje się 86 lokali w zabudowie szeregowej o metrażu od 66,07 m² do 73,68 m². Każdy z mieszkańców będzie miał do dyspozycji naziemne miejsce postojowe, własny ogród, a także strych do dowolnej aranżacji. W sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, jak również tereny zielone i rekreacyjne. To idealna lokalizacja dla tych, którzy pracują na terenie Gdańska, ale preferują mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy.

Droga do Primo nigdy nie była prostsza

W Primo będzie można cieszyć się ciszą i spokojem przedmieścia, równocześnie mieszkając blisko miasta. Wyróżnikiem okolicy są liczne tereny zielone – o każdej porze roku możemy wybrać się na wycieczkę rowerową, spacer czy poranne bieganie. Niewielka odległość do Trójmiasta pozwoli na częste wycieczki na plażę, co ucieszy miłośników morza i plażowania. Bliskie położenie Gdańska oferuje miejskie rozrywki, zwiedzanie historycznych ulic oraz muzeów. Weekendową rozrywkę dla całej rodziny zagwarantują również zabytki w Pruszczu Gdańskim, takie jak Kanał Raduni, zespół cukrowni Pruszcz czy elektrownia Wodna Pruszcz z 1921 roku.

Położenie osiedla jest świetną propozycją dla rodzin z dziećmi – 250 m od inwestycji znajduje się Niepubliczne Przedszkole “Nibylandia” w Rokitnicy, a 750 m dalej Przedszkole “Akademia Montessori”. Lokalizacja zapewnia nie tylko edukację dzieci w spokojnej, bezpiecznej okolicy, ale daje im także możliwość zabawy na świeżym powietrzu.

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo osiedla z Pruszczem Gdańskim, mieszkańcy będą mieli dostęp do pełnej infrastruktury handlowo–usługowej. Osiedle posiada wszystkie benefity, które znajdziemy w mieście: bliskość sklepów, apteki, restauracji, giełdy towarowej oraz szkoły. Najbliższy sklep i przystanek autobusowy znajdują się 1,1 km od osiedla.

Przestronne domy

Wybierając osiedle Primo, zyskujesz komfort domu w cenie mieszkania. Każdy z nich posiada piękny ogród o dużym metrażu – aż do 94 m2 oraz miejsce postojowe.

W ofercie znajdują się lokale 3- i 4-pokojowe. Charakteryzują się funkcjonalnym układem wnętrz, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Pomieszczenia zostały rozłożone na 2 poziomach, co pozwala na podział domu na część dzienną i nocną.

Lokale składają się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, toalety i wiatrołapu na parterze. Na piętrze zaprojektowano dwa przestronne pokoje, dużą łazienkę oraz korytarz. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom architektonicznym wnętrze jest bardzo przestronne. Dodatkową zaletą jest możliwość zamontowania kominka, który stworzy wyjątkowy nastrój podczas długich, zimowych wieczorów.

Zobacz plan
zagospodarowania


Skontaktuj się z nami
801 007 008

GALERIA

Przedstawione materiały graficzne i informacje mają charakter podglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.

10 000 - 20 000 zł – miejsce postojowe
10 000 zł – udział w drogach

LOKALIZACJA INWESTYCJI