Szafranova - Siodme-Niebo

Szafranova

Wybierz nieruchomość dla siebie!

Zalety inwestycji Szafranova:

Niska zabudowa

Naziemne miejsca postojowe

Własny ogródek
Duży metraż – 85, 62m2

10 min do Obwodnicy Trójmiasta

10 min do Jeziora Straszyńskiego

Komfort domu w cenie mieszkania

5 min do Centrum Handlowego

Bliskość budynków użyteczności publicznej

 

Szafranova to nowe osiedle położone zaledwie 20 min od centrum Gdańska i 10 min od obwodnicy Trójmiasta, w miejscowości Straszyn. Inwestycja składa się z 28 dwulokalowych bliźniaków. Projekt cechuje duże metraże – 85,62 m2, wszystko po to, aby mieszkańcy mogli żyć komfortowo i wygodnie.

Budynki charakteryzuje niska zabudowa i ponadczasowy, modny design. Projekt powstał z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Każdy lokal posiada własny ogródek oraz miejsce parkingowe. Wybierając apartament rodzinny w Szafranova, dostajesz dom w cenie mieszkania.

W okolicy osiedla Szafranova znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Kilka minut spacerem od budynku funkcjonuje przedszkole, szkoła podstawowa, centrum handlowe oraz restauracje. Blisko są również bank, poczta, kościół i przychodnia. Mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z uroków Jeziora Straszyńskiego oraz rzeki Radunia.

 

Zobacz plan
zagospodarowania


Skontaktuj się z nami
801 007 008

GALERIA

Przedstawione materiały graficzne i informacje mają charakter podglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.


Nowe domy w Straszynie od 3750 zł/m²

LOKALIZACJA INWESTYCJI